Kısa saç modelleri kadın, 2017 ve sonrası

Saç kesimleri ve saçlardaki uygulamalar ile bayanların kendi kişiliklerini yansıttıkları bilinmekte olan bir gerçektir. Kendi ruh halinizi ve iç dünyanızın yansımasını saçlarınız ile dışarıya vurmak isteğiniz, bir bayan olarak oldukça doğal bir durumdur. Her bayanın farklı isteği değerlendirme durumu söz konusu olabilmektedir, belki siz uzun saç modellerini tercih eden bir bayansınızdır.

Belki de kısa saç modelleri size kendinizi daha iyi ve daha mutlu hissettirmektedir. Bunun kararı tamamen kendi istek ve arzularınızda gizli kalmaktadır.

Kısa Saç Rahatlığı

Dışarıdan bakıldığında her bayanın uzun saç kullanmak konusunda daha büyük bir isteği içinde barındırdığı düşünülse de kısa saçın rahatlığı vazgeçilmeyen durumlardan bir tanesidir. Yaz aylarının da gelmesi ile birlikte sizlerin de kısa saç modellerini uygulamak istemeniz olasıdır. Hem kullanım rahatlığı hem de karakteristik duruşu ile birlikte kendinize yakıştıracağınız kısa saç modellerinden bir tanesini uygulamanın belki de tam zamanıdır.

Omuz Hizasında Kesim

Kısa saç modelleri arasından bir seçim yapmak istiyor fakat yine de çok kısasına cesaret edemiyor iseniz, omuzlarınızın hizasında olan modelleri değerlendirmenizde fayda bulunmaktadır. Bu modeli hem katlı kesim ile hem de kat işleminin olmadığı kesim şekilleri ile uygulamanız mümkün olabilecektir. Ayrıca perçem ya da kâkül seçeneğini de bu model de muhakkak değerlendirmeniz tavsiye edilmektedir.

Önlerin Uzun Arkaların Kısa Olduğu Model

Kısa saç tercihinde bulunmaya karar verdiğinizde muhakkak karşılaşacağınız modellerden bir tanesi, saçın ön kısımlarının uzun bırakılarak enseye doğru kısaldığı modeldir. Bu tarz kesimler hem doğal tarzda kullanılabilecek iken hem de saçın bukle olarak da kullanımına olanak vermektedir. Ayrıca içe doğru çekilen fön ile kadınsı bir görünüş sağlanabilecek iken doğal kullanımı ile de spor görünümü elde etmenize neden olabilecektir bu model uygulamaları.

Kısa saç modelleri arasından bu seçeneği değerlendirecek iseniz farklı boy seçeneklerini kullanabileceğinizi de bilmenizde fayda olacaktır. Omuz hizasında önlerin uzun bırakılabileceği gibi kulak hizasında önler uzun bırakılarak enseye doğru kısalmanın olduğu modeller, sizi yansıtacağınıza dair inanca sahip iseniz en doğru seçeneklerden olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.