Abiye Saç Modellerine en güzel örnekler

Son yıllara damgasını vuran abiye saç modelleriYeni Saç Modelleri İle Karşınızdayız! Malum düğün, sünnet, kına gecesi, söz, nişan her mevsimde sürekli olarak devam etmektedir. İşte bizde ufak yardımlar ile evde nasıl kolay topuzlar yapılır sizlere anlatacağız. Bu yöntemde en
kolay yardımcılarımızdan bir tanesi ise saç süngerleridir. Özellikle tepeden toplanan saç modelleri ya da topuzlarda daha çok çiçek tacı ve saç tacı kullanımı sıklıkla görülmektedir. Abiye saç modelleri şık bir gecede, mezuniyet gecesi, parti, balo, düğün, kına bunun gibi ortamlarda kullanılacak saç modeli istiyorsanız sünger saça takıldıktan sonraki işlem yani saça yapılan krep ile saçta topuz tokasının olduğunu hiçbir şekilde anlaşılmıyor. Hem de bu gibi kolay topuzlarda saça takılan tel toka gibi canınızı bir süre acıtacak olan tokaları daha aza indirmiş oluyorsunuz.Yani bu topuzlar abiye saç modelleri için kuaförlere tonlarca boşa para dökmenin hiçbir anlamı yok. Az malzemeler ve kolay tekniklerinizle kuaförde olandan çok daha şık bir saç modeli elde etmeniz mümkündür.

İlk olarak abiye saç modelleri çeşitlerine başlamadan önce saçlarımızı güzel bir şekilde yıkayıp kurutuyoruz. Daha sonraki işlem ise saç köpüğünden sıkarak bunu saçınıza güzel bir şekilde yedirmenizdir. Bunun nedeni ise saçlarımızın daha güzel bir şekilde model almasıdır. Sonraki işlemde bu gibi modellerde en önemli özellik ise saça krep atmaktır. Büyük bir fırça yardımıyla da bu işlemi tamamlıyoruz. Krep işlemi tamamlandıktan sonra ise saçı kuyruk şeklinde topluyoruz ve daha sonra bir toka yardımı ile bunu sabitliyoruz. Daha sonra bu kuyruğu tokanın etrafına doluyoruz sonra ise saçın uç kısmını tel tokalar yardımı ile gizliyoruz. En son ki işlem ise bitmiş olan saçın tamamını spreyleyerek sabitleme işleminin yapılmasıdır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.