Pratik saç modelleri, 2016 favori stiller

Günlük hayatta kullanılabilecek acil durum kurtaran pratik saç modelleri bulunur. Acelesi olanlar fazla zaman harcamadan da şık ve kullanışlı modeller yaparak bu modelleri günlük hayatlarında rahatlıkla kullanabilirler. Örgüler pratik saç modelleri için tercih edebilecek şık görünümlerdir. Ön kısımda küçük örgüler ile kısa sürede saçınızı yapabilir ve bu şekilde dışarı çıkabilirsiniz. Pratik saç modelleri için yanlardan alınan iki parça saç arka kışında birleştirildikten sonra lastik toka yardımı ile bağlanır ve ardından saç kendi etrafında içeri doğru ters döndürülerek şekil verilir. Bu şekilde bir model de kısa süre de kolayca hazırlanır.

Pratik saç modelleri anınızı kurtarmak için tercih edebileceğiniz modeller olarak da düşünülebilir. Saçlarınızın ön kısmını toplayıp arkaya doğru bombeli olarak tel tokalı ile tutturarak geri kalan saçlarınızı da arkada da topuz yaparak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kakülleri olanlar dağınık şekilde toplayacakları saçlarını kakülleri ile rahatlıkla kullanabilirler. Saçların kesim modelleri de yapılacak olan saç modelini belirleyici bir unsurdur. Bu nedenle her saç modeli için modeller değişik tarzlarda düşünülebilir. Maşa ile hafif dalgalar verilerek de saçlar günlük olarak rahatça kullanılabilir.

Pratik saç modelleri yapmak isteyenler saçlarını iki yandan ayırarak tepede iki küçük topuz şeklinde yaparak birazda esprili bir saç modeli düşünebilirler. Ayrıca tepede yukarı doğru sıkı topuzlarda sıklıkla yapılan ve pratik modeller arasında düşünülecek olan modellerdir. Oldukça kullanışlı ve pratik olan bu modelleri kısa süre içinde hazırlayarak istediğiniz her durumda zaman kaybetmeden hazırlanabilir ve dışarı çıkabilirsiniz. Ayrıca düz saçlı bayanlar ön kısımdaki saçlarını burarak aşağıya doğru hareket ederek arka kısımda toka ile tutturarak bu şekilde de istedikleri zaman sekili olarak kolayca kullanabilirler.

Evde çabucak yapılabilir bazı stilleri sizler için derledik.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.