Topuz saç modelleri 2016, model yapımı

2016 yılına damgasını vuracak Topuz saç modelleri . Topuz! Düğünlerin baş tacı, rahatlığın simgesi. Hemen hemen her bayanın gözdesi olduğuna eminiz. Klişe bir söz vardır ya hani’ Evde öylesine yaptığım topuz gibisini istediğimde yapamıyorum.’ Diye. Ne kadar doğru bilmiyoruz ama çok çeşitli topuz modellerinden beğendiğiniz mutlaka çıkacaktır.

Özellikle yaz günlerinde fazlasıyla kullanışlı olan topuz modeli her şekil saça ve yüz tipine uygun bir model olmakla beraber bir ağırlık ve olgunluk katar. Elbette nasıl bir topuz yapıldığına bağlı ama kullanışlı olduğu konusunda hemfikiriz! Birkaç modelle topuzu tanıyalım.

Evde kolaylıkla yapılabilen bu model ozel gün davetlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Gayet zarif. Model ağırlığıyla kendini göz önüne sunuyor. Kolay ve basit yapımıyla siz de deneyin. Gayet derli toplu, düzgün bir model.

Hareketliliğiyle göz dolduran bu model gözüktüğünden çok daha basit ve eğlenceli!Özel günlerde kullanılabilir.Şıklığı muazzam bir modeldir. Yapılışının basitliğiyle herkesi kendine hayran bırakan bu modeli daha çok iş hayatınızda kullanabilirsiniz. Asil ve ciddi bir duruşlu olan modeli deneyin.

Örgüyle yapılan topuz saç modelleri çok moda! Aynı zamanda da harikalar. Çok farlı bir görünüme sahip olan bu modele kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Saçınıza sihirli bir dokunuş değmiş gibi. Son olarak ev topuzuna benzer topuzumuzdan bahsedelim. Gayet doğal ve şık duruşlu olan bu topuz her yerde kullanılabilir.Dilediğiniz dağınıklığa getirin hiç sırıtmaz.Güzel bir görünüm ortaya çıkar.Yapımının basitliği ise cabası.

Topuz modelleri anlatmakla bitmez her geçen gün arasına yenileri ekleniyor. Siz de onlarca topuz saç modelleri arasından her gün farklı bir modeli deneyerek havanızı değiştirebilir hayatınıza renk katabilirsiniz. Kim aynaya baktığında bu muazzam görüntülerden biriyle karşılaşmak istemez ki!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.